Survival Tech Poland

From original page http://supertac.pl/croatian-outdoor-survival-school/

Croatian Outdoor Survival School

GRU 2, 2013 DODAŁ SUPER

JESZCZE NIKT NIE KOMENTOWAŁ KATEGORIA: NEWSY

W dniach 30.XI-01.XII naszą firmę odwiedził Boris Stermotić ,twórca i założyciel Croatian Outdoor Survival School (Pierwszej Chorwackiej szkoły przetrwania).

Boris przyjechał do nas zobaczyć jak działamy oraz wymienić się doświadczeniami z zakresu prowadzenia szkoleń. Specjalnie przyjechał do nas podczas trwania kursu, żeby sprawdzić jak to robimy w Polsce.

Boris jest bardzo znanym instruktorem w Chorwacji, a także we Włoszech, gdzie zdobywał doświadczenie survivalowe. W wojsku służył w formacji strzelców alpejskich, więc temat survivalu w trudnych warunkach ma opanowany na naprawdę wysokim poziomie.

Rozmawiając też z nim, oraz patrząc na to jak wykonuje czynności survivalowe, można było od razu zauważyć niesamowite doświadczenie i praktykę w survivalowym i bushcraftowym rzemiośle. W dzisiejszych czasach gdzie w internecie można napisać i umieścić praktycznie wszystko czasem można się naciąć na jakieś „survivalowe” guru. My wiedzieliśmy że Boris jest dobry, ale żeby aż tak , to musieliśmy zobaczyć na własne oczy

;-)

Boris jest przykładem starej szkoły. Jego szkolenia stoją na naprawdę wysokim poziomie, wyższym nawet niż szkoły brytyjskie. (to oczywiście nasze zadanie-nikt nie przyjeżdża się do nas przechwalać)

Wizyta Borisa była dla nas swoistym docenieniem naszej pracy. Skoro ktoś taki przyjeżdża do nas zobaczyć się z nami i porozmawiać, jedzie 23 godziny autobusem, to znaczy że wszystko idzie w dobrym kierunku.

;-)

Oczywiście rozmawialiśmy także o współpracy

;-)

Już niedługo oczekujcie na ofertę survivalu, na bezludnej chorwackiej wyspie